+(90) 216 415 5454

Okullarımız

DİL EĞİTİMİ
İnci Eğitim Kurumlarında Avrupa dil standartlarına uygun kaynakları ve tümdengelim metodu ile İngilizce ve Fransızca dil eğitimini öğrencilerimize sunuyoruz.

REHBERLİK
Rehberlik ve psikolojik Danışma birimi olarak yaptığımız çalışmalar ve uyguladığımız akademik koçluk ve danışman öğretmen sistemi ile nitelikli yoğun bir akademik eğitimin yanı sıra, kişisel yetenek ve eğilimlerini keşfedecekleri bir dünya ile öğrencilerimizi buluşturuyoruz.

ETÜT DERSLERİ
Belirli periyotlar ile yaptığımız ölçme ve değerlendirme sonuçları ile homojenik sınıflar oluşturup öğrencilerimizin öğrenilmemiş kazanımlarına göre kişiye özgü çalışmalar planlıyoruz.

ÜNİVERSİTE HAZIRLIK
Özel İnci Eğitim Kurumlarına kayıt yaptıran 9.sınıf öğrencisi 12.sınıfa kadar üniversiteye hazırlık yolcusudur. Bu tempo 11. ve 12. Sınıflarda en üst seviyeye çıkarılır.

VİZYONER ÖĞRETMEN
Özel İnci Eğitim Kurumlarında vizyon sahibi her bir öğretmen, veli-öğrenci-okul arasındaki sağlıklı iletişim koordinasyonun vazgeçilmez unsurudur. Sınıflarımızda lider ruhlu kadromuz öğrencilerimizin milli ve manevi değerlerinin gelişimine önem verirler.

DEĞERLER EĞİTİMİ
Değerler, aklın ve kalbin birlikte uyum içinde olması şeklinde tanımlanabilir.
Ahlaki, kültürel, ruhsal, toplumsal ve bireysel alana ilişkin uygun duyarlılık geliştirmeyi ve bunları içselleştirmeyi içerir.